سوالات متداول


لطفا قبل از طرح سوالات جدید، به سوالاتی که تاکنون مشتریان ما پرسیده اند، نگاه کنید در صورت عدم وجود سوال مورد نظر خود به طرح سوال جدید بپردازید:


 1. به دلیل کلاهبرداری های متعدد اینترنتی چگونه می توانیم به سایت شما اعتماد کنیم؟

 2. شما به صفحه ی اول سایت بروید و لوگو همراه با شماره ثبت شرکت و اظهارنامه ثبت اختراع برای تولید مشاهده کنید هم چنین شما می توانید وارد سایت سازمان ثبت اسناد شده و استعلام بگیرید. .

 3. اعطای نمایندگی به چه صورت می باشد و از چه طریق قابل پیگیری می باشد؟

 4. برای اعطای نمایندگی باید به قسمت نمایندگی در سایت مراجعه کنید، فرمی که در آن قسمت می باشد را کامل کرده و به آدرس ایمیل شرکت ارسال کنید، شایان ذکر است در هر سه ماه سال متقاضیان مورد بررسی قرار می گیرند و بستگی به شرایط و امکانات آن ها در راستای محقق آرمان های شرکت بررسی و انتخاب شده است

 5. حقوق ماهیانه یا حقوق ثابت آن به چه صورت است؟

 6. مبلغ واریزی شما در آخر هر ماه به صورت حقوق ماهیانه بوده است و این حقوق بستگی به کارکرد شما در ماه و میزان موثری در روند رو به جلوی شرکت دارد که بستگی به فعالیت شما طبق توضیحات مربوط در سایت بین بین 300 تا 900 هزار تومان می باشد .

 7. آیا با داشتن این شغل مشکل 2 شغله بودن پیدا نمی کنیم یا اطلاعات ما محفوظ خواهد ماند؟

 8. به هیچ عنوان کسانی که که دارای شغل هستند یا علاوه براین کار می خواهند وارد بازار کار دیگری شوند دچار مشکل نشده و کلیه مشخصات آن ها به صورت حفاظت شده در شرکت می باشد .

 9. بعد از استخدام باید چه کنیم؟

 10. کارمندان استخدام شده بعد از 24 ساعت از زمان استخدام و تایید صلاحیت به قسمت پایین سایت سایت (کادر آبی رنگ، ورود به قسمت آموزش) رفته و نام کاربری و کد ملی خود را وارد نموده و در قسمت آموزشی ویدئوهای آموزشی را با دقت مشاهده و طبق آن عمل کنید .

 11. هنگام ورود به قسمت آموزش دچار مشکل شده و موفق به ورود به صفحات آموزشی نمی شویم؟

 12. برای جلوگیری از بروز این مشکل تا جایی که امکان دارد نام کاربری خود را به لاتین ثبت کنید. اما در صورت بروز این مشکل با شماره های پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید .

 13. در صورت موفق نشدن به واریز مبلغ از طریق سامانه بانکی باید چه کنیم؟

 14. شما می توانید از طریق ثبت فیش بانکی اقدام نمایید به این صورت مبلغ واریزی را در بانک به شماره حساب های درج شده واریز و شماره فیش واریزی را در قسمت ثبت فیش وارد نمایید و یا به صورت کارت به کارت این مبلغ را به شماره کارت مربوط ریخته و پس از آن با بخش پشتیبانی تماس گرفته و کد رهگیری واریزی را در اختیار مسئول مربوطه قرار دهید
  شماره کارت عبارت است از:

  4675 6656 3378 6104
  بانک ملت به نام محمد دهقانی